Love in Action in het nieuw!

← Overzicht
Op de allerlaatste dag van 2021 ging onze club over tot de bestelling van een VW-minibus ten voordele van ons sociaal doel Love in Action vzw.

De vorige VW-bus ook door Lions Club Menen geschonken had intussen de leeftijd van 10 jaar bereikt en dag in dag uit zijn werk gedaan. Nog niet versleten maar met het risico tot hogere kosten werd de vervanging aangeraden. Enkele weken voordat het zomerkamp van Love in Action in augustus 2022 doorging, kwam de bestelde VW-bus bij Top Motors binnen.

Begin juli ging de plechtige overhandiging door in garage Top Motors Wevelgem. Hierbij vindt u enkele sfeerbeelden. Een overgelukkige Karin Charlet kreeg een uitgebreide uitleg van al de nieuwe functies van haar nieuw voertuig. Een nieuwe mijlpaal voor haar organisatie. De start van hopelijk nog vele jaren engagement en vrijwillig werk ten behoeve van hulpbehoevende families uit de wijde omgeving van Wervik.